032 295-26-46
068 508-35-90
Пн – Пт:
9:00 – 18:00

   При тривалій експлуатації автомобільного та залізничного транспорту, цистерни, вагони, контейнери  щодня стикаються з серйозними кліматичними перепадами і впливами хімічно-активних речовин. Тому  фарбування автоцистерн та вагонів, доводиться здійснювати регулярно, оскільки лакофарбове покриття не здатне протягом довгого часу захищати метал від впливу корозії.  
За останніми даними в Україні  є понад 84 тис. од. вантажних вагонів (з них робочий парк – 65 тис. од.), 4,54 тис. од. пасажирських вагонів (з них робочий парк – 3,1 тис. од.), 1936 тепловозів,  1628 од. електровозів, велика кількість автоцистерн та контейнерів.    Лакофарбове покриття всього цього  рухомого складу постійно потребує  оновлення.    Фарби для ж/д транспорту  повинні відповідати таким основним вимогам: 

  • Стійкість - до впливу сонячних променів, кислот та інших хімічних речовин, до різних миючих засобів, механічних пошкоджень, масло і бензостікость.
  • Технологічність - матеріали мають хорошу покриваність, зручні при вертикальному нанесенні, забезпечують забарвлення без потьоків.
  • Стійкість до температурних змін - покриття володіють морозостійкістю і не змінюють своїх властивостей при перепадах температури;
  • Універсальність - можливість нанесення ЛФМ на метал, пластмасу, бетон та інші поверхні. 
  • Довговічність покриття дозволяє відмовитися від частого перефарбовування рухомого складу, що значно скорочує витрати на ремонт.

 

 

Емаль ПФ-133 Дніпровська вагонка -   призначена для фарбування залізничного рухомого складу,

контейнерів та інших металевих і дерев'яних поверхонь, які зазнають атмосферного впливу.

Основними перевагами даної емалі є висока атмосферостійкість, насиченість кольору, зручність в нанесенні, низька витрата ( в 2 рази менше ніж звичайні емалі ), стійкість 10 років. 

© Хімрезерв-Львів 2007-2018 Всі права застережено
Розробка сайту SV-Design