Про насКонтакти |  Продукція | Відділ постачанняКорисна інформація |  Львів
 
+38 (068) 508-35-88, +38 (032) 295-26-46


Цікаво знати

Історія появи сучасних розчинників тісно пов'язана з винайденням різного роду фарб. Ще наші предки в давнину знали про Розчинники та користувалися ними. Першим і основним розчинником досить тривалий час була вода.

Лаком називають тягучі речовини, що складаються з розчинника, смол і полімерів. Після нанесення на поверхню розчинник випаровується, залишаючи щільну міцну плівку. 
Асортимент лаків досить різноманітний. Найпопулярнішими  є алкідні, уретанові, поліуретанові, перхлорвінілові, епоксидні, нітроцелюлозні та інші лаки.   При виборі лаку варто брати до уваги такі фактори: умови експлуатації, зносостійкість, токсичність, час висихання, стійкість до високих температур, блиск, компоненти лаку, необхідність грунтовки. Залежно від сфери використання  і експлуатаційних характеристик матеріалу потрібно підібрати той чи інший вид лаку. 

З приходом осені перед автомобілістами в Україні постає питанням - Як вибрати якісний склоомивач?  Щоб не тільки забезпечити максимальну видимість на дорозі, яка істотно залежить від чистоти скла, але і не нашкодити своєму здоров'ю і деталям авто.  Якісний омивач повинен бути безпечним для авто - не завдавати шкоди його металевим, скляним, гумовим і пластиковим поверхням. Це залежить від якості спирту, що входить до складу омивача.  Неякісні і в основному дешеві склоомивачі можуть містити  розбавлений гліцерин та сольовий розчин,  внаслідок чого на склі авто з'являються  жирні плями на вікнах,  або навіть метанол який є шкідливим для здоров'я.  
Якісні і безпечні склоомивачі виготовляють з етилового або іхопропілового спирту з додаванням очищеної води, ПАР<5%, ароматизаторів та барвників.

«Омивач скла зимовий ТМ ХІМРЕЗЕРВ»  в широкому асортименті фасовок (1л, 2л, 4л) та технічних характеристик. 
Рідини склоомивача з температурою початку кристалізації «-12°С», «-20°С», «-25°С», «-30°С», «-35°С», «Концентрат (-80°С)» підійде  для  різних погодніх умов (сніг, лід, шуга) та є безпечним для життя та хдоров'я людини. Омивач може самостійно розбавлятись до меншої температури, бажано дистильованою водою, проте допускаєтся використання кипяченої води (трохи охолодити, не вище 60 С), яка автоматично позбавляєтся від солей тимчасової жорсткості, чи питну воду «з бутля», яка пройшла очистку і нормалізацію хімічного складу осмосом.

Наша компанія пропонує професійні промислові фарби та покриття для машинобудування, обладнання, забарвлення по металу,  фарби для деревообробки.
Ми пропонуємо комплексні рішення з підбору фарб, емалей, розчинників. Наші спеціалісти допоможуть підібрати саме те, що потрібно кінцевому споживачу. 

Вся  готова продукція та сировина поставляється з перевірених заводів виробників з України, Європи, Азії, Північної та Південої Америки. 

В нашому асортименті є продукція таких торгових марок:  ТМ Хімрезерв, ТМ Маляр, ТМ WIN, ТМ ТOPхім, ТМ Trend,  ТМ Дніпро-Контакт,  ТМ Fregat,  ТМ ULTRAtone,  ТМ Промінь,  ТМ CONTACT,  ТМ ProfColor, ТМ Дніпровська вагонка, ТМ Bionic House, ТМ LeoColor та інші. 

Для  запобігання розповсюдженню таких інфекційних захворювань, як COVID-19 , потрібно зберігати соціальну дистанцію та ретельно мити руки.

Але якщо води та мила немає поряд, то найкращий варіант, згідно з рекомендацій Центру з контролю та профілактики захворювань полягає у використанні дезінфікуючого засобу для рук, що містить щонайменше 60 відсотків алкоголю. Зараз на ринку представлено шировкий асортимент такої продукції. Однак не всі варіанти, що пропонуються є належної якості. 

Що таке поліуретанові ЛФМ

Поліуретанові лакофарбові матеріали широко застосовуються в меблевій промисловості. Використовуючи різноманітність поліуретанових матеріалів можна отримати поверхні практично будь-якого заданого типу: від простої одношарової до ексклюзивної.

© Хімрезерв-Львів 2007-2021 Всі права застережено
Розробка сайту SV-Design