032 295-26-46
068 508-35-90
Пн – Пт:
9:00 – 18:00

   Алкідні і акрилові фарби є одними з найбільш поширених типів фарб, коли справа стосується серйозних малярних робіт: фарбування стін, металевих виробів і т.д. Можливо, в силу схожості назв, їх часто плутають.  Насправді, алкідні і акрилові - два принципово різні види фарб.  Відмінність виражено, як за складом, так і по властивостям. Ще однією відмінністю є - який тип поверхні виходить в результаті робіт. Крім того, різіні вони і по ціні. 


До алкідних фарб відносяться склади, виготовлені із застосуванням багатоатомних спиртів і кислот. Саме слово «алкідний» походить від двох коренів alcohol (спирт, алкоголь) і acid (кислота). Плівкоутворюючими речовинами цих емалей є алкідна смола, оліфа, масло та інші. 
Акриловим вважаються водно-дисперсійні фарби на основі полімерних речовин. Склад може коригуватися додаванням води, додатково фарбуватися пігментними пастами. Мають гарну стійкість до вологи.


Термін служби акрилової поверхні довше, ніж у алкідного аналога. Якщо підготовчий період виконано правильно, акрилове покриття зберігається незмінним на деревяній поверхні до восьми років, а на штукатурці до двадцяти! Алкідну поверхню доводиться оновлювати частіше, так як з часом вона встигає втратити не тільки презентабельний вигляд, але і захисні властивості. Викликано це тим, що кисень і сонячний ультрафіолет впливають таким чином, що верхній шар, затвердівши, стає  тоншим, крихким, покривається тріщинами і розшаровується. 
Акрилова емаль не набуває жовтого відтінку, не втрачає глянцю під впливом сонячних променів, так як полімерна емульсія, яка є сполучною речовиною, не вступає в хімічну реакцію з киснем і, відповідно, не піддається окисленню.
Остаточне формування акрилової плівки відбувається протягом місяця. Це слід враховувати при процесі висихання. Ще не затверділі, податливі покриття слід берегти від деформуючих навантажень, дряпання і забруднень. Зате повністю висохши, акрилова плівка відмінно справляється з декоративними і захисними функціями. Алкідна смола застигає в процесі окислення, і вже через кілька днів може легко переносити механічні та природні навантаження.
Незначним недоліком акрилових фарб є їх декоративні властивості. Алкідні фарби мають значну перевагу перед своїми акриловими аналогами. Алкідні хоч і недовговічні, зате кольори, відтінки і півтони у них яскравіші, соковитіші і різноманітніші, ніж у акрилових. 

Вартість акрилових фарб, безсумнівно, більша за алкідні. Так що при виборі фарби варто врахувати і те, що витрачати гроші на фарбування доведеться рідше в два рази. Але якщо  потрібно фарбувати поверхні, що не піддаються впливу прямих сонячних променів,  тоді з метою економії  слід звернути увагу на дешевші алкідні. 

 

Ми пропонуємо: 

Акрилова фарба інтер'єрна
 
Виробник: ULTRAtone
Фасовка: 1,4 кг / 4,2 кг / 7 кг / 14 кг
 
Емаль "Панцир"
 
Виробник: Хімрезерв
 
 
 
Акрилова фарба інтер'єрна
 
Виробник: ULTRAtone
Фасовка: 1,4 кг / 4,2 кг / 7 кг / 14 кг
 
Емаль ПФ-115
 
Виробник: Хімрезерв
 
 
 
Акрилова фарба інтер'єрна
 
Виробник: ULTRAtone
Фасовка: 1,4 кг / 4,2 кг / 7 кг / 14 кг
 
Емаль акрилова для радіаторів
 
Виробник: CONTACT
Фасовка: 0,75 л
 
Емаль "Грунт-емаль" 3 в 1
 
Виробник: Дніпро-Контакт
Фасовка: 0,9 кг / 2,8 кг / 50 кг
 
Емаль ПФ-115-ціна
 
Виробник: TOPхім
Фасовка: ПЕТ 0,8 кг; 2,4 кг; металеві барабани  45 кг
 
 
 
© Хімрезерв-Львів 2007-2018 Всі права застережено
Розробка сайту SV-Design