032 295-26-46
068 508-35-90
Пн – Пт:
9:00 – 18:00

   Останнім часом все більшої популярності набувають акрилові емалі. Проте,  емаль ПФ-115 все одно залишається однією з найбільш затребуваних на ринку. 

ПФ-115 - це суспензія пігментів і наповнювачів у напівфабрикатних пентафталево-алкідних лаках. В основному для виробництва емалі застосовується півфабрикат пентафталевого алкідного лаку ПФ-060. В якості пігментів найбільш масово застосовується діоксид титану рутильної форми - основний білий пігмент не тільки в лакофарбовій промисловості, але і в інших виробництвах. А також величезний спектр кольорових пігментів, зокрема: залізоокисні пігменти, свинцеві, цинкові,  сажа, окис хрому, ультрамарин, велика кількість різних органічних пігментів, що дозволяють отримувати емаль ПФ-115 різних кольорів і відтінків.

Як наповнювачі застосовують мікрокальцит, мікротальк, мікродоломіт та ін. На жаль, деякі виробники до цього часу застосовують в якості наповнювача природну крейду, що значно погіршує зовнішній вигляд покриття, а також його атмосферостійкость і фізичні характеристики. Для висихання покриття до складу емалі ПФ-115 обов'язково вводять сикатив, який служить каталізатором процесу полімеризації (затвердіння) плівкоутворення, в даному випадку лаку ПФ-060. Сиккативи - це солі монокарбонових кислот, що відрізняються вмістом у них металу і солевмісної кислоти. Найбільш перспективними і ефективними є трьохметальні сикативи, зокрема: свинцево-марганцево-кобальтові, свинцево-марганцево-кальцієві та ін.

Основними розчинниками, що застосовуються при виготовленні емалі ПФ-115, є ксилол, уайт-спирит, сольвент, толуол. Для поліпшення якості покриттів, а також для збільшення терміну зберігання емалі ПФ-115 до складу вводять різні функціональні добавки. 

Основними операціями технологічного процесу виробництва емалі ПФ-115 є: змішування пігментів і наповнювачів з розчином лаків, тобто приготування пігментної пасти, диспергування пігментної пасти,  складання емалі (колір),  очищення та фасовка емалі.

Технологічних методів виробництва емалі ПФ-115 кілька:

- метод кольорових паст;
- метод однопігментних (одноколірних) паст;
- метод однопігментних напівфабрикатних марок;
- метод білої базової емалі.

 

Ми пропонуємо:

Емаль ПФ-115
 
Виробник: Хімрезерв
 
 
Емаль ПФ-115
 
Виробник: Маляр
 
 
 
Емаль ПФ-115
 
Виробник: ULTRAtone
Фасовка: 0,9 кг / 2,8 кг
 
 
 
Емаль ПФ-115-ціна
 
Виробник: TOPхім
Фасовка: ПЕТ 0,8 кг; 2,4 кг; металеві барабани  45 кг
 
 
© Хімрезерв-Львів 2007-2018 Всі права застережено
Розробка сайту SV-Design