032 295-26-46
068 508-35-90
Пн – Пт:
9:00 – 18:00

   Сольвент це розчинник, що складається з суміші вуглеводнів, а саме ненасичених циклічних і ароматичних з домішкою мінімального набору парафінів і нафтенів. Це рідка речовина, яка володіє жовтуватим відтінком або зовсім безбарвна, має характерний різкий запах. Вважається, що сольвент дуже високої якості повинен відрізнятися невеликими вкрапленнями фенолів і сірки. Існує сольвент вищого і першого сорту. Використовується для виготовлення та розведення матеріалів ( меламіналкідних, кремнійорганічних, фенольних, алкідностирольних, поліакрилатних, епоксіефічних ). 

Дана речовина виробляється багатьма  хімічними підприємствами.  Отримують сольвент двома способами: в ході піролізу нафтових фракцій або під час коксування кам'яного вугілля. Отже, всього існує два види сольвенту - нафтовий і кам'яновугільний. Слід зазначити, що вони нічим не відрізняються один від одного, тому є повністю взаємозамінними. Незалежно від підприємства, виробництво сольвенту регламентується спеціальним ГОСТом.

 Якщо детально розглядати розчинник сольвент, то його склад досить простий. Незалежно від фізичного стану він має наступні компоненти: 56% ароматичних вуглеводнів, 44% - ненасичені вуглеводні і соті частки відсотка - це нафтени і парафіни. Незважаючи на той факт, що склад речовини і його ціна дозволяють використовувати його в багатьох областях робіт, що є незаперечною перевагою, він все ж має недоліки. Головний з них - це висока токсичність і наркотичнf дію на людський організм. Вони на порядок більшs ніж у розчинника 646 або 640. Також речовина легко запалюється. Однак ці недоліки можна звести до мінімуму, якщо знати правила безпеки під час застосування сольвенту.

 

© Хімрезерв-Львів 2007-2018 Всі права застережено
Розробка сайту SV-Design