032 295-26-46
068 508-35-90
Пн – Пт:
9:00 – 18:00

   Незважаючи на величезну різноманітність різних будівельних матеріалів для підлогового покриття, таких як ламінат, коркова підлога, паркет, лінолеум, ковролін, плитка досить поширеним залишається  звичайне дерев'яне або бетонне покриття в будинках і на промислових підприємствах. Така підлога вимагає ретельного догляду, тому в обов'язковому порядку її потрібно фарбувати.

Існує ряд критеріїв, згідно з якими варто вибирати фарбу для підлоги.  
Перерахуємо їх:

  • тип поверхні (дерев'яна або бетонна);
  • навантаження на підлогу; фактура деревини (порода дерева);
  • де буде відбуватися фарбування: всередині вентильованого або не вентильованих приміщення, на вулиці, що має на увазі постійне скупчення на поверхні атмосферних опадів, в умовах підвищеної вологості повітря і т. д .;
  • крім того, деякі фарби вимагають певних умов: епоксидні фарби, наприклад, слід наносити тільки в добре вентильованих приміщеннях, тоді як для вентильованих кімнат прекрасно підійдуть латексно-акрилові; для лакофарбових складів бетонного покриття слід враховувати, де будуть проводитися ремонтно-будівельні роботи: якщо приміщення житлового типу, тоді слід вибирати фарбу, що володіє найменшою токсичністю.


Таким чином, знаючи ряд критеріїв, ви можете надати докладний опис необхідної вам фарби продавця-консультанта будівельного магазину, який просто зобов'язаний після цього вам підказати, яку фарбу вибрати для фарбування підлоги!

У разі дерев'яної підлоги основною причиною на те, щоб все-таки покрити дерево лакофарбовим складом, є низька зносостійкість такого типу матеріалу. Так, якщо дерево нічим не покривається, навряд чи воно прослужить вам більше двох-трьох років. Незабаром на ньому може з'явитися цвіль, гниття, воно буде розбухати, всихати і деформуватися. Тому важливо підібрати для дерева найбільш підходящий варіант фарби. Всі лакофарбові покриття для дерева можна розділити на два типи: прозорі і непрозорі. Прозорі покриття - це спеціальні лаки для паркету. Такий тип дозволяє підкреслити природну красу деревини.

Що стосується кольорових то зараз є велика різноманітність емалей для підлоги   пф - 115, пф-266, ПФ -  167.  такі  емалі тримаються на поверхні дерева, не проникаючи вглиб його структури, завдяки чому термін експлуатації самого дерев'яного покриття значно зростає. Ще однією перевагою цього виду лакофарбового матеріалу є швидкий час висихання.

 

 Компанія Хімрезерв Львів прпонує новинку на українському ринку лакофарбової продукції - емаль підвищеної зносостійкості ПФ-167. 

 

ПФ-167

New
ПФ-167
 
Виробник: Fregat
Фасовка: 0,9 кг / 2,8 кг
 

Спробуємо розібратися, як вибрати фарбу для підлоги з бетонних плит. Такий тип поверхні варто фарбувати з багатьох причин. Пам'ятайте те, що на незабарвленому бетонному покритті постійно буде збиратися пил. Крім цього, не забувайте, що бетонні плити, непокриті лакофарбовими матеріалами, можуть стати причиною травм (можна посковзнутися). Найчастіше використовується фарба з епоксидної смоли, яка так і називається - «епоксидна». Нанесення вже тонкого шару на бетонне покриття гарантує вам підвищення зносостійкості в кілька разів (найкраще наносити фарбу в два шари: спочатку наноситься тонкий шар, якому потрібно дати висохнути протягом 12-24 годин, а потім наносять другий шар більшої товщини). Епоксидна фарба володіє водовідштовхувальним ефектом, підвищує рівень навантаження, стійка перед впливом хімічних речовин, а також має прекрасну адгезію з бетонною поверхнею.

 

© Хімрезерв-Львів 2007-2018 Всі права застережено
Розробка сайту SV-Design