Замовити дзвінок

Залиште Ваші контактні дані та бажаний час дзвінка— ми зв'яжемося з Вами якнайшвидше!

Замовити дзвінок

Заявка відправлена! Ми зателефонуємо Вам найближчим часом!

+38 (032) 295-26-46
+38 (068) 508-35-90
Пн – Пт:
9:00 – 18:00

   У заміському будинку, в якому ви не живете постійно, потрібно передбачити можливість нерегулярної роботи системи обігріву. При цьому процес повинен бути легким і швидким. Наприклад, приїхали на вихідні на дачу, розтопили котел і через пару годин в будинку тепло. Через  різні причини котел може відключитися, коли на дворі -30. Крім помилок розрахунків і поломок, котел перестане працювати при відключенні світла, адже всі сучасні агрегати оснащені «мізками» - простим електронним управлінням, тому потрібна установка бесперебійника на акумуляторах.  Основна проблема - це те, що звичайну воду заливати в контур не можна, адже вона замерзає. Із черговим підвищенням цін на блакитне паливо власники дач та заміських будинків все більше задумаються над питанням,  що залити в систему опалення, щоб не розморозити систему.  Для цього потрібно використовувати спеціальну рідину - антифриз для систем опалення.  Така рідина  для заливки в систему опалювання не кристалізується і не переходить в твердий стан. А це дозволяє вимкнути опалення навіть в сильний мороз.  

Рідина для заповнення системи опалення приватного будинку повинна бути  безпечна. Не слід звертати увагу на токсичні антифризи на основі етиленгліколю. Цю рідину не слід використовувати в системах відкритого типу.

Безпечними для людського організму є антифризи для систем опалення на основі пропіленгліколю та гліцерину. 

Гліцериновий антифриз для систем опалення  використовується ще з середини 20 століття. Ціна перебуває посередині двох попередніх речовин, а термін служби перевищує в два рази і становить 10 років. 

 

© Хімрезерв-Львів 2007-2019 Всі права застережено
Розробка сайту SV-Design