Лакофарбова та хімпродукція оптом Про насКонтакти |  Продукція | Відділ постачанняКорисна інформація |  Львів
 
+38 (068) 508-35-88, +38 (032) 295-26-46


На ринку представлено широкий асортимент антифризів від різних виробників. Кожен з них має певний склад, свої присадки, властивості та характеристики. Чому їх не можна змішувати, чим же вони відрізняються, який антифриз краще заливати. 

В основному в продажу є 3 види антифризу:

    • Синій
    • Червоний (Рожевий) 
    • Зелений

Колір, це чисто маркетинговий хід, щоб антифризи відрізнялися один від одного, і не несе ніяких технічних характеристик. Категорично не можна доливати за принципом "синій до синього", а "зелений до зеленого" - про колір треба забути! Охолоджуючі рідини однакового кольору можуть бути абсолютно різними і не допускається їх змішування. Навпаки, один і той же по складу антифриз може бути пофарбований в різні кольори і продаватися під різними назвами. 

Якщо збираєтеся повністю міняти антифриз - можна купувати будь-якого кольору - відповідно до рекомендацій заводу-виготовлювача і допусків автовиробника. При заміні, стара охолоджуюча рідина повністю зливається з системи, потім система промивається за допомогою води і після цього можна заливати новий антифриз, будь він червоний або зелений.

Чи не основною характеристикою антифризу є температура замерзання.
Ми пропонуємо широкий асортимент антифризів для заповнення охолоджуючих систем автомобілів, що експлуатуються при температурах -24°С та  40°С. 

New
АНТИФРИЗ -24 РОЖЕВИЙ ТМ WIN
 
Виробник: WIN
Фасовка: 0,98 4,3 4,5 4,7 5 10
 
 
 

 

АНТИФРИЗ -40 СИНІЙ ТМ WIN

New
АНТИФРИЗ -40 СИНІЙ ТМ WIN
 
Виробник: WIN
Фасовка: 9 кг 4,3 кг 4,5 кг 5 кг 10 кг 0,95 кг 1 кг 4,8 кг
 
 
New
АНТИФРИЗ -40 ЗЕЛЕНИЙ ТМ WIN
 
Виробник: WIN
Фасовка: 4,8 кг 9,6 кг
 
 
New
ТОСОЛ (МАРКА А) СИНИЙ ТМ WIN
 
Виробник: WIN
Фасовка: 4,3 кг 1 кг 2,32 кг
 
 
Використання неякісного або неправильно підібраного антифризу , може стати причиною серйозних проблем. Через це влітку двигуни часто ламаються через перегрів, причиною якого може бути також витік. Виникає корозія, яка призводить до заклинювання термостата, виходу з ладу помпи, руйнування радіатора і головки блоку циліндрів. 
Саме тому, при виборі антифризу слід вибирати лише якісну, перевірену часом продукцію. 
© Хімрезерв-Львів 2007-2020 Всі права застережено
Розробка сайту SV-Design