Лакофарбова та хімпродукція оптом Про насКонтакти |  Продукція | Відділ постачанняКорисна інформація |  Львів
 
+38 (068) 508-35-88, +38 (032) 295-26-46


Цікаво знати

Для  запобігання розповсюдженню таких інфекційних захворювань, як COVID-19 , потрібно зберігати соціальну дистанцію та ретельно мити руки.

Але якщо води та мила немає поряд, то найкращий варіант, згідно з Центри з контролю та профілактики захворювань полягає у використанні дезінфікуючого засобу для рук, що містить щонайменше 60 відсотків алкоголю. Зараз на ринку представлено шировкий асортимент такої продукції. Однак не всі варіанти, що пропонуються є належної якості. 

Що таке поліуретанові ЛФМ

Поліуретанові лакофарбові матеріали широко застосовуються в меблевій промисловості. Використовуючи різноманітність поліуретанових матеріалів можна отримати поверхні практично будь-якого заданого типу: від простої одношарової до ексклюзивної.

Лаком називають тягучі речовини, що складаються з розчинника, смол і полімерів. Після нанесення на поверхню розчинник випаровується, залишаючи щільну міцну плівку. 
Асортимент лаків досить різноманітний. Найпопулярнішими  є алкідні, уретанові, поліуретанові, перхлорвінілові, епоксидні, нітроцелюлозні та інші лаки.   При виборі лаку варто брати до уваги такі фактори: умови експлуатації, зносостійкість, токсичність, час висихання, стійкість до високих температур, блиск, компоненти лаку, необхідність грунтовки. Залежно від сфери використання  і експлуатаційних характеристик матеріалу потрібно підібрати той чи інший вид лаку. 

 Період коли випав  сніг або з'явились перші заморозки, для більшості автолюбителів є нелегким.  Адже це викликає чималі проблеми і турботи, пов'язані перш за все з їх чотириколісним другом: змінити гуму на колесах, поміняти тосол чи антифриз і вибрати рідину для склоомивача.

Рідина для склоомивача, звана в народі - незамерзайка виробляється багатьма підприємствами, але далеко не всі виробника пропонують якісну і безпечну продукцію. 

Як вибрати незамерзайку? Що таке ідеальний склоомивач? 

Рідина для склоомивача, так звана незамерзайка, яка заливається в бачок омивача досить широко представлена на ринку. Підібрати оптимальний варіант склоомивача дуже не просто, тим більше що вартість літра варіюється в різних цінових діапазонах. Здавалося б немає нічого простішого, розбавив трохи більше і гроші заощадив, але не все так просто. Завтра температура може знову різко знизитися і ваша сильно розбавлена ​​незамерзайка замерзне і доставить вам масу клопоту.

Так як же все-таки вибрати  рідину для склоомивача, щоб не допустити помилок?

Наша компанія пропонує професійні промислові фарби та покриття для машинобудування, обладнання, забарвлення по металу,  фарби для деревообробки.
Ми пропонуємо комплексні рішення з підбору фарб, емалей, розчинників. Наші спеціалісти допоможуть підібрати саме те, що потрібно кінцевому споживачу. 

Вся  готова продукція та сировина поставляється з перевірених заводів виробників з України, Європи, Азії, Північної та Південої Америки. 

В нашому асортименті є продукція таких торгових марок:  ТМ Хімрезерв, ТМ Маляр, ТМ WIN, ТМ ТOPхім, ТМ Trend,  ТМ Дніпро-Контакт,  ТМ Fregat,  ТМ ULTRAtone,  ТМ Промінь,  ТМ CONTACT,  ТМ ProfColor, ТМ Дніпровська вагонка, ТМ Bionic House, ТМ LeoColor та інші. 

Серед всього різноманіття лакофарбової продукції є значна кількість емалей та фарб, що використовуються лише у певних сферах промисловості.
Залежно від сфери застосування розрізняють хлорвінілові емалі, емалі для розмітки доріг і бетонних поверхонь, кремнійорганічні емалі, покриття для електричних машин і апаратів,  які тривалий час працюють при температурі до 180 ° С, емалі для сількогосподарської  та спецтехніки, емалі для захисту від водних, хімічних та атмосферних впливів, фарби що можна застосовувати в атомній енергетиці, флуоресцентні емалі, грунтовки. 

© Хімрезерв-Львів 2007-2020 Всі права застережено
Розробка сайту SV-Design