Лакофарбова та хімпродукція оптом Про насКонтакти |  Продукція | Відділ постачанняКорисна інформація |  Львів
 
+38 (068) 508-35-88, +38 (032) 295-26-46


Цікаво знати

Що таке поліуретанові ЛФМ

Поліуретанові лакофарбові матеріали широко застосовуються в меблевій промисловості. Використовуючи різноманітність поліуретанових матеріалів можна отримати поверхні практично будь-якого заданого типу: від простої одношарової до ексклюзивної.

В будівництві дуже часто використовуються металеві конструкції. Зокрема, балки, колони, ферми, арматурні сітки, каркаси, панелі, профілі, вітражі, ворота, паркани та інші огороджувальні конструкції,  опорні металеві конструкції (щогли ЛЕП) і обслуговуючі конструкції - сходи, решітки, огорожі, майданчики. Сюди ж можна додати резервуари різного типу, ємності, цистерни і т.д.

 Період коли випав  сніг або з'явились перші заморозки, для більшості автолюбителів є нелегким.  Адже це викликає чималі проблеми і турботи, пов'язані перш за все з їх чотириколісним другом: змінити гуму на колесах, поміняти тосол чи антифриз і вибрати рідину для склоомивача.

Рідина для склоомивача, звана в народі - незамерзайка виробляється багатьма підприємствами, але далеко не всі виробника пропонують якісну і безпечну продукцію. 

Як вибрати незамерзайку? Що таке ідеальний склоомивач? 

Рідина для склоомивача, так звана незамерзайка, яка заливається в бачок омивача досить широко представлена на ринку. Підібрати оптимальний варіант склоомивача дуже не просто, тим більше що вартість літра варіюється в різних цінових діапазонах. Здавалося б немає нічого простішого, розбавив трохи більше і гроші заощадив, але не все так просто. Завтра температура може знову різко знизитися і ваша сильно розбавлена ​​незамерзайка замерзне і доставить вам масу клопоту.

Так як же все-таки вибрати  рідину для склоомивача, щоб не допустити помилок?

Екологічне і безпечне виробництво та використання лакофарбових матеріалів (ЛФМ) є глобальною проблемою у всьому світі. Її вирішенню  приділяють   увагу міжнародні організації з охорони навколишнього середовища, захисту прав і здоров‘я споживачів, що змушує уряди країн підвищувати вимоги до безпечності цієї продукції. 
Європейський підхід показує, що вимоги до ЛФМ передбачають, в першу чергу, законодавче регламентування їх безпечності. Це стосується вмісту шкідливих компонентів, що можуть негативно вплинути на здоров‘я споживачів та навколишнє середовище, зокрема летких органічних сполук (ЛОС), важких металів (в першу чергу свинцю). 
Останніми роками в Україні впроваджуються національні стандарти серії «Фарби та лаки», що відповідають сучасним вимогам та є ідентичними європейським (EN) та міжнародним (ISO). Так, з 01.07.2013 набули чинності такі основоположні стандарти, як ДСТУ EN 1062-1:2012 та ДСТУ EN 13300:2012; з 01.07.2014 – ДСТУ ISO 1514:2013, з 01.01.2015 – ДСТУ ISO 1513:2014, ДСТУ ISO 15528:2014, ДСТУ ISO 4618:2014.

Серед всього різноманіття лакофарбової продукції є значна кількість емалей та фарб, що використовуються лише у певних сферах промисловості.
Залежно від сфери застосування розрізняють хлорвінілові емалі, емалі для розмітки доріг і бетонних поверхонь, кремнійорганічні емалі, покриття для електричних машин і апаратів,  які тривалий час працюють при температурі до 180 ° С, емалі для сількогосподарської  та спецтехніки, емалі для захисту від водних, хімічних та атмосферних впливів, фарби що можна застосовувати в атомній енергетиці, флуоресцентні емалі, грунтовки. 

Більше 80% підприємств хімчистки в усьому світі сьогодні, як і протягом багатьох останніх десятиліть вибирають розчинник з великої літери - Перхлоретилен. Це не дивно, так як за результатами хімічної чистки перхлоретилен неминуче виходить переможцем у боротьбі з численними конкурентами.

Перхлоретилен має хімічну формулу C2Cl4 (CCl2 = CCl2), а його правильна хімічна назва - тетрахлоретилен. При цьому існує уявлення, що перхлоретилен є спеціальним продуктом, яке виробляється виключно для сухого чищення одягу.  Перше, перхлоретилен є багатофункціональним розчинником, здатним розчиняти багато органічних речовин. Саме в цій якості, крім хімічної чистки одягу, він використовується для знежирення поверхонь, промивання промислових агрегатів, вичинки шкіри і хутра, обробки фотополімерних друкованих плат. Крім того, тетрахлоретилен є проміжним продуктом у виробництві хладонів, трихлороцтової кислоти і активних барвників.

© Хімрезерв-Львів 2007-2020 Всі права застережено
Розробка сайту SV-Design