Фарба для елеваторів та зерносховищ

Лакофарбові покриття елеваторів та зерносховищ постійно перебувають під впливом атмосферних впливів і потребують правильного догляду. Саме тому фарбування цих споруд має відбуватися на постійній основі, щоб зберегти металеві елементи від корозії та забезпечити естетичний зовнішній вигляд.

Фарба для сільськогосподарських елеваторів, зерносховищ, арочних ангарів, зерносушарок, транспортерів, млинів, металевих силосів, бункерів повинна відповідати певним вимогам. Це впершу чергу хороші вологовідштовхувальні властивості, стійкість до корозії, тріщиностойкі властивості, висока зносостійкість, відмінна покриваність і атмосферостійкість, стійкість до УФ-випромінювання. Крім того, ЛФМ для сталевих елеваторів, ємностей, зерносховищ мають відповідати таким критеріям: стійкість – до впливу сонячних променів, кислот та інших хімічних речовин, до різних миючих засобів, механічних пошкоджень.Технологічність – матеріали мають хорошу покриваність, зручні при вертикальному нанесенні, забезпечують забарвлення без потьоків.Стійкість до температурних змін – покриття володіють морозостійкістю і не змінюють своїх властивостей при перепадах температури; Універсальність – можливість нанесення ЛФМ на метал, пластмасу, бетон та інші поверхні. Довговічність покриття дозволяє відмовитися від частого перефарбовування, що значно скорочує витрати на ремонт.

Також для отримання якісного лакофарбового покриття велике значення має правильне приготування робочих складів лакофарбових матеріалів.   В більшості випадків фарби і емалі потрібно довести до  робочої в’язкості шляхом розведення розчинниками чи розріджувачами і ретельного перемішати для отримання однорідної маси. Густа консистенція різко погіршує якість ЛФМ, ускладнює їх нанесення і не дає рівного покриття, занадто рідка – дає тонку плівку, яка не забезпечує протикорозійного покриття. 


Компанія Хімрезерв-Львів – TOPхім Group пропонує широкий асортимент лакофарбової продукції та розчинників для фарбування сталевих ємностей, елеваторів, зерносховищ.

У нас великий асортимент та широкий ціновий діапазон. 

Наші спеціалісти допоможуть підібрати якісні ЛФМ, що підійдуть саме під ваші проблеми.