Як вибрати антисептик для рук

Для  запобігання розповсюдженню таких інфекційних захворювань, як COVID-19 , потрібно зберігати соціальну дистанцію та ретельно мити руки.

Але якщо води та мила немає поряд, то найкращий варіант, згідно з рекомендацій Центру з контролю та профілактики захворювань полягає у використанні дезінфікуючого засобу для рук, що містить щонайменше 60 відсотків алкоголю. Зараз на ринку представлено шировкий асортимент такої продукції. Однак не всі варіанти, що пропонуються є належної якості. 


Як вибрати антисептик для рук, щоб він був безпечним для здоров’я та життя людини?Насамперед слід звернути увагу на склад продукту.  Антисептик для рук нівякому разі не повинен містити меианол, який є токсичним алкоголем, та може мати негативні наслідки, такі як нудота, блювота або головний біль, коли значна його  кількість попаде  на шкіру. Більш серйозні наслідки, такі як сліпота, судоми або пошкодження нервової системи, можуть мати місце при попаданні метанолу. Використання  дезінфікуючого засобу для рук, що містить метанол, випадково чи навмисно, може призвести до летального результату.

Також слід  слід звернути увагу на те, що різниця між антисептиками і дезінфікуючими засобами полягає в тому, що антисептик використовують для очищення частин тіла, а дезінфікуючі засоби застосовують для неживих поверхонь, наприклад стільниці, ручки, поручні тощо. Тому використовувати дезинфектор  для рук категорично не можна. 

У рекомендаціях Всесвітньої організації охорони здоров’я йдеться про те, що до складу ефективного та безпечного антисептика для рук повинно входити не менше 60-80% ізопропілового або етилового спирту.  Такод побутує хибна думка, що в якості антисептика можна використовувати звичайну горілку. Але це не так. Горілка – це водно-спиртовий розчин з концентрацією етанолу всього в 40%, тому крім запаху вона ніякого ефекту не дасть. Тут потрібно розуміти, що навіть якщо концентрація етанолу буде 59% – засіб вже не буде боротися з вірусами. 

Наша компанія пропонує новинку в асортименті продукції – розчини для дезинфекції, які особливо потрібні нашій країні в теперішній час. Антисептик для рук, засіб для дезинфекції різних поверхонь. На спиртовій основі.  Розчин має широкий спектр біоцидної активності, виконує знезаражуючу дію. Препарат ефективний при знешкодженні вірусних (включаючи гепатити, грип. ВІЛ, аденовіруси, збудники туберкульозу), бактеріальних інфекцій та грибкових спорів.

Отримати комерційну пропозицію