Розчинник 646 і 647 в чім різниця?

розчинники 646, 647 гуртом зі складу у Львові

Органічні розчинники – це речовини органічного походження, що володіють здатністю розчиняти різні сполуки. У хімічному відношенні органічні розчинники можуть відноситися до різних класів речовин. Багато розчинників є продуктами нафтового походження, наприклад, нефрас і уайт-спірит. Інші є спиртами, ефірами, кетонами. Розчинники використовуються в рідкому вигляді.

В наш час в продажі є величезна кількість розчинників і тому дуже складно визначитися з конкретним вибором:  розчинник 646, 647, 648, 645, та інші. Для правильно вибору  розчинника необхідно знати його основні властивості і вплив на конкретний  матеріал. Найбільш популярними вважаються розчинники двох марок – 646 і 647, тому розберемося з їх головними відмінностями


 Розчинник 647 можна купити в будь-якому спеціалізованому магазині в будь-яких кількостях. Він є одним з найбільш затребуваних, хоча не сильно перевершує розчинник 646. Купують дані розчинники не тільки підприємства, функціонування яких без даної речовини неможливо, але і звичайні споживачі – для виконання ремонтних робіт. Випускаються вони як в невеликих ємностях (0,5 л, 0.9 л, 1 л, 3л, 5 л, 10л)  так і в об’ємних бочках для широкого застосування. Розчинники 646 і 647 активно випускаються вітчизняними підприємствами і мають гарну якість і розчинну властивість.  Головна їхня відмінність – це хімічний склад. Розчинник 646 являє собою суміш етанолу, ацетону, бутанолу,  тоулолу, а 647 – суміш тоулолу, бутилацетату, бутанолу та етилацетату. Так, дані речовини дуже близькі за своїм складом, але розчинник 647 не містить ацетону, а це робить його менш агресивним і більш відповідним для поверхонь, які вимагають дбайливого ставлення. Працюючи з розчинником 646 необхідно дотримуватися максимальної акуратності  і уважності, так як з легкістю можна нанести ушкодження шару фарби. Причиною цього є той факт, що даний розчинник відноситься до типу високоактивних. У більшості випадків його використовують для розведення нітроемалей, нітролаків, а також епоксидних гліфтальових матеріалів. Також він додає блиск для лакофарбових покриттів після висихання поверхні. Що стосується розчинника 647, то його призначення дещо інше. Його використовують для розведення лакофарбових і нітроцелюлозних матеріалів, тим самим забезпечуючи їм потрібну в’язкість. З його допомогою можна якісно згладити на поверхні різні штрихи і емалі. 

У асортименті нашої компанії представлена ​​велика різноманітність лакофарбових матеріалів та розчинників, зокрема розчинник 647, 646, 650, розчинники для автофарб: