Використання грунт-емалі 3 в 1 при ремонті автомобіля

Для фарбування кузова автомобіля, на якому з’явилась корозія часто застосовують грунт-емаль по іржі, що має ефект 3 в 1.

Грунт-емаль 3 в 1 включає в себе перетворювач іржі, антикорозійний ґрунтовку і декоративну емаль. Універсальність матеріалу забезпечила його затребуваність серед професіоналів та автолюбителів, які займаються кузовним ремонтом самостійно. Завдяки ефекту «три в одному» значно спрощується процес фарбування ураженого корозією металу, дозволяє зекономити кошти і час.Ця фарба може використовуватися для нанесення на очищені поверхні автомобіля і на метал, уражений корозією, що має товщину шару до 100 мкм. Вона не годиться для роботи по поверхнях, на яких нанесені лакофарбові покриття на нітрооснові. При фарбування такої основи фарбою по іржі можливі відшарування покриття. Цією емаллю можна фарбувати кольорові метали, чавунні, оцинковані, нержавіючі поверхні, а також дерево і бетон.

Грунт емаль 3 в 1 виконує функції:

 – модифікатора іржі, що локалізує осередки корозії;

 – грунту по іржі, що забезпечує адгезію;

 – фінішної емалі, що захищає поверхню металу від зовнішніх впливів.

Крім того, данe лакофарбовe продукцію можна використовувати для фарбування металевих споруд,  сільськогосподарської техніки, залізничних вагонів,  та інших конструкцій, що знаходяться в умовах значних атмосферних впливів (наприклад, вітру, снігу, дощу, сонячних променів). 

Основними перевагами грунт-емалі для авто є:

 – відмінна стійкість до впливу мінеральних масел;

 – хороша адгезія до металу;

 – запобігає розвитку корозійних процесів;

 – хороша покриваність;

 – швидке висихання;

 – невисока вартість;

 – простота застосування.