Про нас

Компанія “Хімрезерв-Львів” більше 20 років працює на гуртовому ринку лакофарбових матеріалів та хімпродукції.   За цей період ми отримали неоціненний досвід та репутацію надійної компанії.
Завдяки широкому асортименту, якісній, логістиці та технологічному підході ми забезпечуємо компетентне обслуговування наших клієнтів.   Ми виступаємо провайдером інновацій на ринку розчинників та ЛФМ, що дозволяє нашим партнерам більш ефективно будувати свій бізнес та створювати унікальні продукти.

Ми є виробником власних торгових марок ЛФМ  та офіційним дилером заводів-виробників високоякісних лаку фарби та іншої хімпродукції з України та Європи. Ми впевнено можемо дати гарантії того, що всі, представлені нами заводи, є виробниками продукції найвищої якості у своєму класі, що підтверджено сертифікатами відповідності та часом.

Для наших клієнтів ми:

0

Працюємо годин на тиждень

0

Свівпрацюємо з заводами-виробникаим ЛФМ

0

Підтримуємо позицій в асортименті продукції

0

Років забезпечуємо регіон якісними ЛФМ

Ми реалізуємо гуртом лаки, фарби, розчинники та іншу хімпродукцію. Ми чесно і прозоро будуємо відносини з нашими клієнтами та цінуємо нашу репутацію.

Відслідковуючи тенденції розвитку ринку фарби, лаку та інших  будівельних матеріалів компанія приділила увагу тому, що наряду з вимогами до якості оздоблювальних матеріалів стоять і не менш важливі складові, які повинні задовольняти потреби самого вимогливого замовника, – постійний, широкий асортимент за доступною ціною. Саме на цьому ми завжди і робимо акцент.

Ми впевнені, що зможемо запропонувати Вам високоякісну хімпродукцію і знаємо, що завдяки нашій співпраці – успіх гарантовано.

Top