Використання розчинників при підготовці автомобіля до фарбування

Перш ніж пофарбувати автомобіль потрібно провести цілий спектр робіт по його  підготовці.  В більшості випадків на саме фарбування йде лише близько 10% часу, а ось всі решта  90% йдуть якраз на підготовчі роботи. 

Основні етапи при підготовці машини до фарбування:
1. Оцінка пошкоджень автомобіля.
2. Мийка автомобіля і знежирення.
3. Підготовка поверхні металу або пластику до шпатлювання.    
4. Шпатлюванння поверхні.
5. Нанесення грунту.
6. Шліфування шару грунту і решти поверхні.
7. Обклеювання автомобіля під фарбування.


На цьому чи іншому етапі підготовчих робіт та самого фарбування використовують різні ро

зчинники.  Залежно від площі, зайнятої дефектами, визначається масштаб ремонтного фарбування: місцеве підфарбовування, фарбування окремих частин або фарбування всієї лицьової поверхні автомобіля. Від цього залежить кількість грунтовки, шпатлівки і оздоблювальних матеріалів, багатокомпонентних розчинників 646, 647, 648, 650  і т. д.
Для  розведення автомобільної фарби також потрібно розчинник, використання якого  рекомендованого виробником фарби. Хоча, розчинники також різняться. В першу чергу – це склад. Далі ступінь летючості, тобто як швидко він випаровується.  І тут розумніше вибір зупиняти виходячи з погодних умов. Адже навіть якщо забарвлення виробляється в приміщенні з контрольованими параметрами, то автомобіль виїде на вулицю набагато раніше терміну повного висихання фарби. Тому для холодної пори року розумніше використовувати розчинник з високою летючість, для жаркої – з низькою, а в міжсезоння з середньою.