Емаль ХВ-785 для захисту промислового обладнання

На кожному заводі чи фабриці, що виготовляє готову продукцію є спеціальне обладнання, яке зроблене з металу.  А метал також потребує доброго захисту від дії різних виробничих факторів. Незалежно від того, що виготовляється  на заводі: сірники, нитки, електрообладнання для авто, самі автомобілі,  запчастини для військової техніки чи літаків, все потребує надійно захищеного технологічного обладнання. Якісним захистом для обладнання заводу є емаль ХВ-785. Це  однопакувальний матеріал на основі полівінілхлоридної смоли.

Емаль ХВ-785 застосовується для захисту:

♦ Обладнання

♦ Металевих конструкцій

♦ Залізобетонних конструкцій

♦ Бетонних складів та споруд


Завдяки відмінним захисним властивостям емаль ХВ-785 підвищує хімстійкість обробленої поверхні. Такі поверхні можуть успішно чинити опір негативному впливу: азів (SO2, CO2, Cl2), кислот (сірчаної, соляної, фосфорної), розчинів солей і лугів. Застосовують емаль ХВ-785 бажано в комплексі з іншими матеріалами. Весь комплекс робіт виглядає наступним чином: очищення поверхні, нанесення грунтовки (ХС-010, ХС-059, ХС-068),  нанесення емалі ХВ-785, покриття лаком ХВ-784. 

Таке комплексне покриття забезпечить максимальний захист поверхні металу або бетону від агресивних середовищ. Відповідно, обладнання, конструкція або споруда прослужить довше. 

 Для нанесення емалі ХВ-785  використовують кисті,  валик або пневматичне розпилення. Малярні роботи можна проводити при температурі від від -10 º С до + 35ºС, та відносній вологості до 95%.