Літній омивач для скла автомобіля

Багато автомобілістів погодяться з тим, що найважче піддається очищенню авто скло.

А адже саме від чистоти скла залежить видимість на дорозі. Чим чистішим буде скло – тим більше ймовірно, що водій встигне побачити будь-які перешкоди на дорозі, позбавивши себе та інших пасажирів від виникнення аварійної ситуації.

Існує безліч народних методів за допомогою яких можна позбутися від бруду, пилу, комах на автомобільному склі. Однак куди більш ефективними вважаються сучасні засоби автомобільної хімії.

Розрізняють літні і зимові склоомивачі.
Літні омивачі шкла призначені спеціально для максимально швидкого видалення бруду.

Ефект очищення досягається завдяки використанню спеціальних компонентів: етилового спирту, ізопропілового спирту та інших добавок.

Для того, щоб позбавиться від специфічного запаху ізопропилового спирту, доповненням до омивача нерідко йдуть різноманітні ароматизатори.


Важливо купувати річний омивач скла від перевіреного виробника. Бажаючи заощадити, бюджетні виробники використовую шкідливі компоненти, які навіть можуть завдати шкоди лакофарбового покриття, гумовим і пластиковим деталям.

Залежно від ваших уподобань можна купити концентрат або готову до використання рідину. При використанні концентрату важливо дотримуватися технології розведення, зазначеної виробником. Як правило покупка концентрату дозволяє значно економити.