Професійні промислові покриття і фарби

Наша компанія пропонує професійні промислові фарби та покриття для машинобудування, обладнання, забарвлення по металу,  фарби для деревообробки.
Ми пропонуємо комплексні рішення з підбору фарб, емалей, розчинників. Наші спеціалісти допоможуть підібрати саме те, що потрібно кінцевому споживачу. 

Вся  готова продукція та сировина поставляється з перевірених заводів виробників з України, Європи, Азії, Північної та Південої Америки. 

В нашому асортименті є продукція таких торгових марок:  ТМ Хімрезерв, ТМ Маляр, ТМ WIN, ТМ ТOPхім, ТМ Trend,  ТМ Дніпро-Контакт,  ТМ Fregat,  ТМ ULTRAtone,  ТМ Промінь,  ТМ CONTACT,  ТМ ProfColor, ТМ Дніпровська вагонка, ТМ Bionic House, ТМ LeoColor та інші. 


Новинкою в нашому каталозі продукції є  лінійка професійних покриттів та фарб таких відомих європейських виробників як  Astra Vernici® – Італія, Kupsa coatings – Іспанія,  Sopur – Польща. 

 Широкий асортимент промислових фарб та покриттів включає: поліуретанові фарби, алкідні, нітроцелюлозні та спеціальні промислові емалі, акрилові фарби, епоксидні фарби, хлорвінілові емалі, емалі для розмітки доріг і бетонних поверхонь, кремнійорганічні емалі, покриття для електричних машин і апаратів які тривалий час працюють при температурі до 180 ° С, емалі для сількогосподарської  та спецтехніки, емалі для захисту від водних, хімічних та атмосферних впливів, фарби що можна застосувавати в атомній енергетиці, флуоресцентна емалі, грунтовки тощо.

Компанія Хімрезерв-Львів пропонує широкий асортимент лакофарбової продукції та розчинників

Отримати комерційну пропозицію