Розчинники для кузовних робіт

Органічні розчинники мають широку сферу застосування, затребувані вони і в сфері автомайстерень та автосервісів. Там їх використовують для розведення фарби і автоемалей, для знежирення поверхонь перед фарбуванням, для промивання деталей. Окремо можна виділити групу розчинників для кузовних робіт. Вони застосовуються при проведенні різних видів фарбування автомобіля.

Розчинники для кузовних робіт затребувані на всіх стадіях фарбувальних робіт. Їх використовують для того, щоб знежирити металеву поверхню, розвести автофарбу або автоемаль до потрібної консистенції, після закінчення робіт розчинники застосовуються для очищення інструменту – промивання краскопульта, наприклад. Як розчинники використовуються такі речовини як розчинник, нефрас, уайт-спірит, а також розчинники 646, 647, 650 та інші.


Однак існують певні нюанси при використанні різних видів розчинників. Наприклад, розчинник 646 вважається одним з найпотужніших і успішно розчиняє широкий спектр різних органічних речовин. Але в тому випадку, якщо треба лише видалити пляму з поверхні, його потрібно використовувати обережно або замінити іншим розчинником, адже він може зашкодити і лакофарбове покриття.

Уайт-спірит використовується в автосервісах для знежирення і очищення поверхонь (наприклад, перед їх фарбуванням), для розведення і виготовлення бітумних, резинобітумних і сланцевих автомобільних мастик.

Розчинник 646 прекрасно розчиняє автогрунтовки і автокраски.

Розчинник 647 застосовується для розбавлення нітроемалей і нітролаків, використовуваних при фарбуванні автомобілів.

Розчинник 650 ідеально підходить для розведення емалей для легкових автомобілів. Він використовується для автоемалей спеціального призначення, в тому числі і нітроалкідних.