Фарба для розмітки доріг ціна

Дорожня розмітка це – маркування на покритті автомобільних доріг, що  служить для повідомлення певної інформації учасникам дорожнього руху. Розмітка може використовуватися самостійно або поєднуватися з дорожніми знаками або світлофорами. Дорожні розмітки з’явилися на початку XX століття на асфальтових і бетонних дорогах.  Вперше дорожню розмітку нанесли на першу бетонну дорогу світу, Woodward Avenue в Детройті,  у 1911 році. Через 10 років у 1921 в англійському містечку Sutton Coldfield, передмісті Бірмінгема, з’явилася перша розмітка в  Великобританії. Цей експеримент для підвищення безпеки на дорогах був таким успішним, що згодом біле маркування доріг стало стандартом в Великобританії і більшості інших країн.

Для нанесення якісної розмітки потрібно якісну фарбу.  Фарба для дорожньої розмітки повинна мати особливий фарбувальний склад, володіти водо- і морозостійкістю, стійкістю до дії ультрафіолету і хімічних реагентів, володіти світловідбиваючим ефектом швидко  висихати. 


Дорожня фарба АК-11 призначена для розмітки проїзної частини автомобільних доріг, використовується для нанесення на дорожнє полотно автомобільних доріг загального користування з асфальтобетонним і цементобетонним покриттям з метою організації руху транспортних засобів і пішоходів і підвищення безпеки дорожнього руху.  Дорожня емаль АК-11 для розмітки доріг також використовується для аеродромів та інших асфальто-бітумних, бетонних та цементно-бетонних поверхонь.

Фарба АК-501 Г для розмітки доріг  призначена для нанесення горизонтальної розмітки на асфальтобетонних, бетонних дорожніх  покриттях в аеропортах.

Фарба “Шосе”  для розмітки проїзної частини автомобільних доріг, аеродромів та інших асфальто бітумних або бетонних покриттів,  в 2006 році отримала позитивний висновок ДерждорНДІ на відповідність вимогам до матеріалів, що застосовуються для розмітки проїзної частини автомобільних дороги, і пройшла сертифікацію в «УКРДОР`ЯКІСТЬ”.

Холодний пластик –  інноваційний матеріал для нанесееня дорожньої розмітки, розмітки в аеропортах, розмітки паркігів, спеціальної розмітки.  Створює стійке, структурне покриття що підвищує безпеку руху  та забезпечує довший період експлуатації дорожньої розмітки порівняно з іншими фарбами. Компанія “Хімрезерв-Львів” пропонує холодний пластик  Basco виробництва швейцарської компанії Basler (Berlac Group).