Фарба по іржі ( Грунт-емаль «три в одному»)

Фарба по іржі (грунт-емаль) – антикорозійна фарба, що застосовується для забарвлення чистих і іржавих поверхонь металу.
Грунт-емаль  застосовується для захисту від корозії чавунних, сталевих та інших металевих поверхонь з чорного металу. Широко використовується  в господарстві, техніці і різних видах виробництва. Через те, що грунт-емаль можна наносити на іржаву поверхню (з щільно зчепленою іржею),  це економить час і гроші на підготовку поверхні.


Фарба по іржі забезпечує тривалий захист металу від корозії, що експлуатується в умовах відкритої атмосфери, підвищеної вологості, сонця та інших атмосферних впливів. Грунт-емаль по металу забезпечує довговічний і надійний захист від корозії будівельних металоконструкцій, трубопроводів, нафтопроводів і газопроводів, металевих гаражів, воріт, парканів, огорож, металовиробів, деталей машин і механізмів, устаткування, а також залізобетонних конструкцій і дахів. Фарба по іржі незамінна для фарбування металоконструкцій зі складним профілем. 

Грунт-емаль 3 в 1 має хороше зчеплення фарби з поверхнею. Після висихання утворює покриття з підвищеною стійкістю до атмосферних факторів. Поєднує в собі властивості перетворювача іржі, антикорозійного грунту і декоративної емалі.