Як вибрати автошампунь?

Правильний догляд за сучасним автомобілем неможливий без наявності спеціальної хімії, яку прийнято називати автомобільним шампунем. Помити авто без такого засобу можливо,  однак результат буде не дуже. Вся біда в тому, що забруднення з якими доводиться стикатися автомобілісту це не тільки бруд, пил і розводи. Це можуть бути – жирні масляні плями, кіптява і гар, яка летить з передніх  авто,  сідає на кузов і важко змивається.


Крім того, на дорогах зустрічаються комахи, а в зимовий час кузов піддається нещадному впливу реагентів, якими обробляють дороги. Якщо вчасно не змити ці речовини лакофарбове покриття перетвориться в тьмяну плівку потім воно повністю зітреться, а далі – справа часу, фарба почне тріскатися дозволяючи корозії робити свою “іржаву” справу. Тому автошампуні необхідні не тільки для естетичного вигляду і дотримання чистоти авто, але і для захисту покриття автомобіля.

Зі сказаного вище можна зробити висновок, що шампунь – невід’ємна складова мийки автомобіля, його додають в воду або безпосередньо на поверхню яку необхідно відмити. Деякі “любителі економії” використовують замість автошампуню для автомобіля миючі засоби для посуду, тим самим піддаючи фарбове покриття своєї машини великій небезпеці. Крім того, що вони можуть роз’їдати пошкоджувати і так далі, вони ще й малоефективні в боротьбі з автомобільними забрудненнями. Кухонні миючі засоби призначені для миття посуду і боротьби з органічними забрудненнями, таким як жир рослинного і тваринного походження. Справитися з забрудненнями синтетичного походження, а також нафтопродуктами миючі засоби для кухні просто не можуть. Така уявна економія може доріг коштувати вам і вашому автомобілю.