Як вибрати якісний склоомивач?

З приходом осені перед автомобілістами в Україні постає питанням – Як вибрати якісний склоомивач?  Щоб не тільки забезпечити максимальну видимість на дорозі, яка істотно залежить від чистоти скла, але і не нашкодити своєму здоров’ю і деталям авто.  Якісний омивач повинен бути безпечним для авто – не завдавати шкоди його металевим, скляним, гумовим і пластиковим поверхням. Це залежить від якості спирту, що входить до складу омивача.  Неякісні і в основному дешеві склоомивачі можуть містити  розбавлений гліцерин та сольовий розчин,  внаслідок чого на склі авто з’являються  жирні плями на вікнах,  або навіть метанол який є шкідливим для здоров’я.  
Якісні і безпечні склоомивачі виготовляють з етилового або іхопропілового спирту з додаванням очищеної води, ПАР<5%, ароматизаторів та барвників.

«Омивач скла зимовий ТМ ХІМРЕЗЕРВ»  в широкому асортименті фасовок (1л, 2л, 4л) та технічних характеристик. 
Рідини склоомивача з температурою початку кристалізації «-12°С», «-20°С», «-25°С», «-30°С», «-35°С», «Концентрат (-80°С)» підійде  для  різних погодніх умов (сніг, лід, шуга) та є безпечним для життя та хдоров’я людини. Омивач може самостійно розбавлятись до меншої температури, бажано дистильованою водою, проте допускаєтся використання кипяченої води (трохи охолодити, не вище 60 С), яка автоматично позбавляєтся від солей тимчасової жорсткості, чи питну воду «з бутля», яка пройшла очистку і нормалізацію хімічного складу осмосом.