Як вибрати ідеальний склоомивач?

 

Період коли випав  сніг або з’явились перші заморозки, для більшості автолюбителів є нелегким.  Адже це викликає чималі проблеми і турботи, пов’язані перш за все з їх чотириколісним другом: змінити гуму на колесах, поміняти тосол чи антифриз і вибрати рідину для склоомивача.

Рідина для склоомивача, звана в народі – незамерзайка виробляється багатьма підприємствами, але далеко не всі виробника пропонують якісну і безпечну продукцію. 

Як вибрати незамерзайку? Що таке ідеальний склоомивач? 

Рідина для склоомивача, так звана незамерзайка, яка заливається в бачок омивача досить широко представлена на ринку. Підібрати оптимальний варіант склоомивача дуже не просто, тим більше що вартість літра варіюється в різних цінових діапазонах. Здавалося б немає нічого простішого, розбавив трохи більше і гроші заощадив, але не все так просто. Завтра температура може знову різко знизитися і ваша сильно розбавлена ​​незамерзайка замерзне і доставить вам масу клопоту.

Так як же все-таки вибрати  рідину для склоомивача, щоб не допустити помилок?


Дивимося СКЛАД

Співвідношення ціна / якість, як правило, безпосередньо пов’язана зі складом, з якого приготовлена ​​незамерзайка, тому для того щоб не купити “бодягу” уважно вивчіть інформацію на етикетці.

Метанол. Рідина містить метанол, вважається найбільш доступною. Привабливу пропозицію і прийнятна ціна, проте є одне “але”, метанол відноситься до сильних отрут, які впливають на нервову, а також судинну систему. Максимально допустима концентрація цієї речовини в повітрі становить 5 мг / м – потрапляння метанолу змішаного з повітрям в салон може викликати отруєння. Симптомами отруєння, як правило, стають: нудота, слабкість, головний біль, озноб і нездужання.

Ізопропил. Незамерзайка з цієї речовини має дуже різкий запах, майже як у ацетону. Як і метанол ізопропил речовина отруйна, проте на відміну від першого отруєння повітряно-крапельним шляхом – виключено, щоб отруїтися його треба приймати перорально, тобто всередину. Вартість склоомивача на основі ізопропілу є трохи дорожчою.

Біоетанол. Цей вид рідини для бачка омивача є найдорожчим (як правило виробляється в країнах ЄС). У складі такої омиваючої рідини міститься біоетанол, грубо кажучи це той же харчовий спирт, який змішаний з ПАР (поверхнево-активні речовини). Будь-якої небезпеки даний омивач скла не представляє, проте погодьтеся, що за такі гроші простіше купувати горілку і заливати в бачок склоомивача, розбавивши злегка гелем для миття посуду, буде нічим не гірше, принаймні до -30 ° точно не замерзне.

ЯК НЕ КУПИТИ ПІДРОБКУ АБО ЩО ТАКЕ ЯКІСНА незамерзайка!

Слушні поради:

1. Не ведіться на низьку вартість “дуже хорошої” омиваючої рідини.

2. Слідкуйте не тільки за тим, що купуєте, а й за тим, де купуєте. У серйозному автомагазині з усіма сертифікатами і ліцензіями вам навряд чи підсунуть якийсь “лівак” або фальсифікат. Купити омивач поганої якості на заправці або автомагазині досить складно, як правило компанії цінують своє ім’я і не зв’язуються з подібного роду діяльністю, а ось тітки і дядька мерзнуть на авторинках, в відкритих кіосках готові ослячої сечею торгувати аби швидше розпродати все, побільше вторгувати. Як результат, незамерзайка, яка нібито повинна спокійно переносити -25 °, починає замерзати вже при -5 °.

3. Вибираючи засоби для очищення скла, зверніть увагу на етикетку, вона повинна бути інформативною без будь-яких дивних малюнків, голих тіток в купальниках або іншої ахінеї, яка так приваблює рядового споживача. На пляшці повинна бути інформація про виробника, склад незамерзайки, а також штрихкод.

4. Всі написи і маркування повинні бути чіткими без розмитості або нечітких ліній, як правило два останніх параметра дуже часто видають підробку. Справа в тому, що у шахраїв, які промишляють підробками і фальсифікацією немає фінансової можливості замовляти високоякісний друк етикеток в серйозних друкарнях або фірмах, які просять за свою якість відповідних грошей. Крім того, найчастіше контрабандисти не мають уявлення про те якою має бути етикетка, тому її виготовленням займається якийсь просунутий хлопчик, якому пообіцяли непогані гроші, і який не має уявлення про те, яких правил і вимог необхідно дотримуватися при виконанні даної роботи. У солідних фірмах розробкою наклейок на пляшки займається ціла команда професіоналів: дизайнери, художники, копірайтери, ергономісти і інші люди, завдання яких – створити інформативну, яскраву і привабливу, і правильну з точки зору ергономіки етикетку.

Зимовий омивач скла ТМ TOPхім – ідеальна якість і прийнятна ціна.