Як правильно розвести фарбу для фарборозпилювача

Фарбування машини не можливе без фарборозпилювача  (пульверизатора). Якісний  розпилювач є запорукою якості майбутнього лакофарбового покриття. 

Перед початком фарбування автомобіля або його деталей, необхідно попередньо підготувати фарборозпилювач, очистити поверхні та розвести фарбу. Розберемося – як розбавляти фарбу для автоматичного розпилення.

В першу чергу, слід дотримуватися інструкції виробника лакофарбової продукції. Крім того, слід вибрати тип розчинника. Розчинники відрізняються один від одного  за складом та ступенем летючості. Тут розумніше  врахувати погодні умови в яких буде експлуатуватися виріб. Адже,  навіть якщо фарбування проводиться в приміщенні з контрольованими параметрами, то автомобіль виїде на вулицю набагато раніше терміну повного висихання фарби. Тому для холодної пори року розумніше використовувати розчинник з високою летючістю, для жаркої – з низькою, а в міжсезоння з середньою.

Крім цього, потрібно знати про тип застосовуваної фарби, інакше результат може бути плачевним. Аж до повного перефарбовування – коли застосований невідповідний матеріал. Щоб знати – яким розчинником розбавити фарбу для фарборозпилювача, потрібно знати яка фарба використовується.

Фарби бувають наступних видів:

  • Акрилові
  • Алкідні емалі 
  • Нітро-емалі 
  • Водоемульсійні 


Акрилові фарби, найкраще розводяться спеціальним розчинником,  призначеним саме для них. Алкідні емалі можна розводити як розчинником Р-4, так і чистими толуолом або ксилолом. Хоча актуальність їх застосування, в автомобільній сфері, поступово знижується з посиленням екологічних стандартів і зовсім може зійти «нанівець». Нітро-емалі  не дуже вибагливі  до розчинника, але будь-якому випадку краще рекомендований виробником, але найчастіше з успіхом використовується  розчинник 646. Тільки потрібно врахувати – що це дуже агресивний тип розчинника, тому працювати з ним потрібно акуратно.

Пульверизатор необхідно періодично промивати розчинником при повному розбиранні, оскільки одне лише продування не може повністю звільнити внутрішні канали від лакофарбових матеріалів.