Лакофарбова продукція для дерева

Лакофарбова продукція для дерева допомагає захистити матеріал від  впливу навколишнього середовища, комах, процесів гниття і руйнування деревини. Саме тому дуже важливо своєчасно виконати фарбування, оскільки цей спосіб – найефективніший захист від негативного впливу вологи, морозу і підвищеної температури. Вибір фарби по дереву не полягає тільки в підборі кольору, потрібно звертати увагу ще й на її основу, склад і призначення.


До того ж необхідно врахувати і такі вирішальні чинники:

– породу дерева, з якого виготовлена ​​конструкція;

– умови, при яких експлуатується дерев’яний виріб;

– чи є старий шар фарби, його поєднання з іншими марками лакофарбових матеріалів;

– в яких умовах експлуатується виріб з деревини – всередині приміщень, або зовні.

В процесі вибору ЛФМ по дереву ключовим моментом може виявитися також зовнішній вигляд плівки після нанесення, адже вона може бути прозорою або непрозорою. 
Прозорими в основному є різноманітні лаки.  Лак по дереву повинен створити на поверхні тверду плівку, яка захистить дерево протягом усього терміну експлуатації. Перш ніж вибрати лак, необхідно визначити необхідний склад, так як різні лаки призначені для різних завдань. Лаки для дерева можу бути:

  • масляні
  • фенольні
  • алкідні
  • акрилатні
  • нітро
  • поліуретанові

За зовнішніми характеристиками лаки поділяються на глянцеві, напівглянцеві і матові. 

Щодо фарб, то існує три основних (найбільш поширених) варіантів непрозорих фарб для дерева:

  • алкідні
  • акрилові
  • масляні

Вони відрізняються не тільки складом, але мають свої певні переваги для того чи іншого типу деревини. Алкідні фарби по дереву
характеризуються найбільш демократичною ціною, високою вологостійкістю і стійкістю до впливу атмосферних явищ. Акрилові склади для фарбування деревини відносяться до більш сучасного типу фарб і найбільш поширені в наш час. Вибираючи акрилові фарби по дереву, варто звернути увагу на їх вартість, тому що вони на порядок дорожче алкідних. Екологічні, еластичні, не володіють різким запахом, оскільки розчинником у них є вода.
Олійні фарби по дереву найменш поширений варіант ЛКМ для фарбування дерев’яних поверхонь. Сучасні виробники випускають їх в невеликій кількості. 

Компанія Хімрезерв-Львів пропонує широкий вибір лакофарбової продукції для дерев’яних та інших поверхонь. У нас великий асортимент та широкий ціновий діапазон. 
Наші спеціалісти допоможуть підібрати якісні ЛФМ, що підійдуть під конкретний технологічний процес, обладнання та матеріал.