Переваги та недоліки використання ґрунт-емалі 3 в 1

Грунт-емаль 3 в 1 порівняно новий продукт, що останнім часом масово з’явився на полицях будівельних магазинів та гіпермаркетів. Тому багато хто не знає її основного призначення. В даній статті розкажемо про всі особливості та переваги даної емалі.


Грунт емаль 3 в 1 є ефективним засобом запобігання та довготривалому захисту від корозії для сталевих та оцинкованих металевих конструкцій. Компоненти, що входять до складу цього покриття, забезпечують хімічне перетворення іржі в грунт, завдяки чому воно може наноситися на поверхню металу поверх іржі, що сприяє скороченню вартості і термінів робіт.Отримане покриття забезпечує захист поверхні металу від дії вологи, бруду, хімічних речовин, нафтопродуктів, витримуючи у своїй значні перепади температур.

Цифри “3 в 1” означають, що покриття виконує три функції:

  • Перетворювача іржі, що вступає в реакцію з окисленим металом і зупиняє розвиток корозії.
  • Грунтовки, що має хорошу адгезію до поверхні металу, у тому числі до оцинкованих та нержавіючих металоконструкцій.
  • Міцної фінішної емалі, стійкої до подряпин та різних впливів.
грунт-емаль 3 в 1 купити гуртом
Складові компоненти грунт-емалі 3 в1

Оскільки в грунт-емалі поєднані різні функції, це дає можливість наносити шари один на інший без попереднього просушування. Це сприяє економії як часу так і фінансових коштів споживача.

Найчастіше ними покривають вироби, розташовані на вулиці. Це можуть бути як елементи меблів, будівельні металоконструкції та інші господарські та промислові конструкції.

Також грунт-емалями фарбують металеві предмети інтер’єру, ковані меблі, грати, ворота, огорожі, труби, сільськогосподарське приладдя та обладнання, складські приміщення, цехи, ангари, гаражі, мости. Також емаль по іржі застосовується на поверхнях із чавуну, міді, алюмінію, конструкціях із цинку та нержавіючої сталі.
Грунт-емалі допомагають запобігти впливу на матеріал негативних кліматичних умов. Вони стійко переносять холодну погоду, спеку та підвищену вологість. Однак це не скасовує можливості використання суміші всередині приміщення для обробки елементів інтер’єру.

грунт-емаль для металевих воріт

Масштабне поширення набуло застосування грунт-емалей у процесі ремонту автомобілів. Найбільш актуально це при обробці його внутрішніх складових, які часто контактують з такими рідинами, як масло та бензин, а також схильні до впливу високих температур. Після покриття елементів емаллю однією чи кілька разів вони стають інертні до впливу агресивного середовища.

Крім того, грунт-емалі 3 в 1 знайшли широке застосування в промисловості. Цьому посприяла їх стійкість до агресивних умов та універмальний склад.

Застосування грунт-емалі можливо не тільки при роботі з поверхнями з металу. Крім чавуну, алюмінію та сталі вони відмінно підійдуть для основ з цегли, бетону і дерева.

Грунт-емалі 3 в1 також відрізняються зручність застосування та незначною витратою. Використання як ґрунтовки по металу та іржі та як лакофарбового покриття робить даний продукт універсальним та затребуваним на ринку.

До недоліків емалі 3в1 перед класичними ЛФМ можна віднести лише її вартість. Вона зазвичай на 30-40% вище емалі ПФ-115 і приблизно на 50% вище вартості грунтовки ГФ-021. Але суттєві переваги даного продукту нівелюють цей недолік. Тож незважаючи на вищу ціну грунт-емалі 3 в 1 стають все більше затребуваними на ринку.

Нанесення на основу здійснюється одним з перерахованих способів: зануренням, за допомогою валика, пензля або пульверизатора. З поверхні перед нанесенням грунт-емалі видаляють усі забруднення, іржу та стару фарбу, що відшаровуються; зашліфовують, щоб зробити плавним перехід між очищеною частиною основи та міцним лакофарбовим покриттям; при необхідності знежирюють та просушують.

У асортименті нашої компанії представлена ​​велика різноманітність лакофарбових матеріалів, зокрема грунт-емалей 3 в1 та інших ЛФМ по металу.