Що таке антифриз для систем опалення

У заміському будинку, в якому ви не живете постійно, потрібно передбачити можливість нерегулярної роботи системи обігріву. При цьому процес повинен бути легким і швидким. Наприклад, приїхали на вихідні на дачу, розтопили котел і через пару годин в будинку тепло. Через  різні причини котел може відключитися, коли на дворі -30. Крім помилок розрахунків і поломок, котел перестане працювати при відключенні світла, адже всі сучасні агрегати оснащені «мізками» – простим електронним управлінням, тому потрібна установка бесперебійника на акумуляторах.  Основна проблема – це те, що звичайну воду заливати в контур не можна, адже вона замерзає. Із черговим підвищенням цін на блакитне паливо власники дач та заміських будинків все більше задумаються над питанням,  що залити в систему опалення, щоб не розморозити систему.  Для цього потрібно використовувати спеціальну рідину – антифриз для систем опалення.  Така рідина  для заливки в систему опалювання не кристалізується і не переходить в твердий стан. А це дозволяє вимкнути опалення навіть в сильний мороз.  

Рідина для заповнення системи опалення приватного будинку повинна бути  безпечна. Не слід звертати увагу на токсичні антифризи на основі етиленгліколю. Цю рідину не слід використовувати в системах відкритого типу.

Безпечними для людського організму є антифризи для систем опалення на основі пропіленгліколю та гліцерину. 

Гліцериновий антифриз для систем опалення  використовується ще з середини 20 століття. Ціна перебуває посередині двох попередніх речовин, а термін служби перевищує в два рази і становить 10 років.

У асортименті нашої компанії представлена ​​велика різноманітність антифризів, омивачів скла, тосолів та іншої автохімії та автокосметики. З питань гуртової співпраці телефонуйте за телефонами указаними в контактах або залишайте заявку через форму зворотнього зв’язку: