Який антифриз краще заливати?

На ринку представлено широкий асортимент антифризів від різних виробників. Кожен з них має певний склад, свої присадки, властивості та характеристики. Чому їх не можна змішувати, чим же вони відрізняються, який антифриз краще заливати. 

В основному в продажу є 3 види антифризу:

  • Синій
  • Червоний (Рожевий) 
  • Зелений

Колір, це чисто маркетинговий хід, щоб антифризи відрізнялися один від одного, і не несе ніяких технічних характеристик. Категорично не можна доливати за принципом “синій до синього”, а “зелений до зеленого” – про колір треба забути! Охолоджуючі рідини однакового кольору можуть бути абсолютно різними і не допускається їх змішування. Навпаки, один і той же по складу антифриз може бути пофарбований в різні кольори і продаватися під різними назвами. 


Якщо збираєтеся повністю міняти антифриз – можна купувати будь-якого кольору – відповідно до рекомендацій заводу-виготовлювача і допусків автовиробника. При заміні, стара охолоджуюча рідина повністю зливається з системи, потім система промивається за допомогою води і після цього можна заливати новий антифриз, будь він червоний або зелений.

Чи не основною характеристикою антифризу є температура замерзання.
Ми пропонуємо широкий асортимент антифризів для заповнення охолоджуючих систем автомобілів, що експлуатуються при температурах -24°С та  40°С.